Małgorzata Hipsz

Radca prawny

Partner

Radca prawny. Od 2007r. jest Członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz British Centre for English and European Legal Studies – Cambridge University.

Doświadczenie zdobywała w korporacji Baker McKenzie Gruszczyński i Wspólnicy Kancelaria prawna S.k., jak również w mniejszych kancelariach prawnych w Polsce i za granicą,

Jest specjalistką z zakresu obsługi korporacyjnej podmiotów, inwestycji i prawa kontraktów. Prowadzi i nadzoruje projekty inwestycyjne, w tym związane ze zbywaniem przedsiębiorstw, ich składników majątkowych, nieruchomości lub udziałów czy akcji. Wspiera i reprezentuje inwestorów zagranicznych w podejmowaniu, organizacji i prowadzeniu działalności na polskim rynku oraz przedsiębiorców polskich w budowaniu sieci dystrybucji zagranicznej i negocjowaniu międzynarodowych umów.

Jej wieloletnia współpraca z klientami działającymi na rynku medycyny estetycznej i wellness zaowocowała doskonałą znajomością problematyki prawnej tego rynku oraz umiejętnością stosowania efektywnych dla klientów rozwiązań. Związana jest również z rynkiem rodzimych produkcji filmowych, gdzie reprezentuje interesy producentów oraz inwestorów.
Ponadto, specjalizuje się w problematyce prawnej dotyczącej nieruchomości, nie tylko w zakresie oceny stanu prawnego nieruchomości przy inwestycjach i ustanawiania zabezpieczeń na nieruchomościach, ale również w związku z obsługą prawną podmiotów zajmujących się najmem powierzchni komercyjnych, zarządzaniem nieruchomościami i wspólnot mieszkaniowych oraz pełnieniem funkcji administratora hipoteki.

języki: polski, angielski