top of page

Julia Borkowska

Radca prawny

Od 2017 r. jest Członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

                           

Doświadczenie zawodowe zdobywała od 2010 r. współpracując z kancelariami prawnymi, a od 2013 r. jako prawnik wewnętrzny w międzynarodowej sieci sklepów z branży DIY.

Specjalizuje się w obsłudze podmiotów gospodarczych w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego, handlowego, administracyjnego oraz prawa ochrony konkurencji i konsumentów. W obszarze jej zainteresowań zawodowych znajduje się także prawo ochrony danych osobowych.

Podczas pracy jako prawnik wewnętrzny zdobyła cenne umiejętności dostosowywania rozwiązań i instytucji prawnych do potrzeb biznesowych klienta, przekładania skomplikowanego języka prawniczego na język zrozumiały dla odbiorców nieposiadających prawniczego wykształcenia oraz standaryzacji dokumentów i tworzenia procedur wewnętrznych mających na celu usprawnienie obiegu dokumentów oraz zapewnienie zgodności z prawem w ramach organizacji.

Aktualnie świadczy pomoc prawną na rzecz klientów działających na rynku medycyny estetycznej i wellness oraz najmu nieruchomości komercyjnych.

Języki: polski, angielski

bottom of page