top of page

Elwira Magdziak

Radca prawny

Partner

Radca prawny. Od 2007 r. jest Członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Doświadczenie zdobywała od 2003 r. współpracując z kancelariami prawnymi a od 2011 r. w ramach indywidualnej praktyki we własnej kancelarii.

Specjalizuje się w obsłudze podmiotów gospodarczych realizujących inwestycje budowlane. Doradza na stałe w zakresie negocjowania, zawierania i realizacji kontraktów o wykonanie robót budowlanych. Zajmuje się kompleksową obsługą prawną przedsiębiorstw obejmującą przygotowywanie transakcji nabywania i zbywania nieruchomości, analizę ich stanu prawnego oraz negocjacje umów.

Ponadto od wielu lat związana z instytucjami kultury w zakresie ich bieżącej działalności, w tym również podlegającej reżimom finansów publicznych i zamówień publicznych. Z powodzeniem doradza w skomplikowanych i wymagających fachowej wiedzy przedsięwzięciach kulturalnych. Oprócz stałej obsługi prawnej funkcjonowania instytucji kultury zajmuje się prawem własności intelektualnej w zakresie produkcji filmowych jak i oraz doradztwem przy regulowaniu stanów prawnych zbiorów muzealnych. Doświadczenie i praktyka zdobyta u klientów instytucjonalnych pomaga również w świadczeniu pomocy prawnej indywidualnym artystom i twórcom.

języki: polski, angielski

bottom of page