Radca prawny

Tomasz Kilichowski

Od 2007 r. jest Członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Doświadczenie zdobywał od 2003 r. współpracując z kancelariami prawnymi, a od 2006 r. świadczył obsługę prawną przedsiębiorstw i podmiotów publicznych jako in-house lawyer. 

Specjalizuje się w sporządzaniu, weryfikacji i negocjowaniu umów, obsłudze klienta wewnętrznego dużych przedsiębiorstw, a także wspieraniu managementu firm w rozwiązywaniu problemów prawnych. Jako prawnik wewnętrzny prowadził kompleksowe doradztwo prawne dla międzynarodowej grupy kapitałowej, jak również dla polskiego oddziału globalnej korporacji, które są największymi podmiotami w branżach zarządzania nieruchomościami mieszkalnymi, nieruchomościami komercyjnymi, FM i gastronomii. Posiada bogate doświadczenie w obsłudze działów HR oraz w prowadzeniu spraw pracowniczych na etapie przedprocesowym i procesowym zarówno po stronie pracownika, jak i pracodawcy. 

Ponadto, w ramach indywidualnej praktyki we własnej kancelarii, jak również wskutek obsługi ogólnopolskiej firmy administrującej nieruchomościami, posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze wspólnot mieszkaniowych z punktu widzenia wspólnot jak i administratorów nieruchomości, jak również w zakresie najmu powierzchni komercyjnych nieruchomości.

 

języki: polski, angielski